psikologji.net
Dhjetor 09, 2016, 10:21:14 PD *
Miresevini, Vizitor. Ju lutemi identifikohuni ose regjistrohuni.

Identifikohuni me emrin, fjalekalimin dhe kohen e identifikimit
Njoftime: Lexoni materiale të ndryshme në: Psikologji - Gjithçka nga www.Psikologji.net <> Për të pasur të drejta dhe akses të plotë në të gjithë forumin, ju duhet të regjistroheni së pari. Për t'u regjistruar klikoni këtu: Regjistrohuni. Për çdo problem mund të na kontaktoni në: eldi@psikologji.net
 
  Kreu Forum Ndihme Kerko Kalendari Shop Identifkohuni Regjistrohuni  
Faqe: [1] 2 3   Shko Poshte
 
Titulli Nisur nga Pergjigje Shikime Postimi i fundit
0 Anetare dhe 2 Vizitore po shikojne kete rubrike.
Përshkrimi psikologjik e fiziologjik i frikës dhe ankthit « 1 2 » J@mes 24 39798 Postimi i fundit Tetor 25, 2013, 09:18:48 PD
nga arbeni083
Çrregullimi i panikut « 1 2 3 » J@mes 37 32398 Postimi i fundit Gusht 30, 2013, 03:43:47 MD
nga anushi
Vuaj nga Fobia Sociale. Niçe1984 1 2122 Postimi i fundit Gusht 24, 2013, 11:43:09 PD
nga J@mes
Kam frike (nuk largohem dot jashte lagjes, me nisin anomali te ndryshme) arben11 0 2033 Postimi i fundit Janar 26, 2013, 08:45:47 MD
nga arben11
Ankthi J@mes 14 15946 Postimi i fundit Qershor 24, 2012, 05:26:38 PD
nga erviniinivre
EKSKLUZIVE! "Mendimi pozitiv dhe roli i tij në jetën e njeriut". Gresa Pirana 2 3708 Postimi i fundit Janar 08, 2012, 11:29:55 PD
nga Gresa Pirana
Kriza e identitetit: çfare eshte dhe si mund te dalim prej saj. Kavaljer 7 7855 Postimi i fundit Janar 01, 2012, 09:02:48 MD
nga Arjeti
Depresioni « 1 2 » J@mes 20 22632 Postimi i fundit Tetor 22, 2011, 09:13:43 PD
nga J@mes
skizofrenia donushi 11 14315 Postimi i fundit Prill 22, 2011, 02:35:16 PD
nga J@mes
Çrregullimet e gjumit - Pagjumësia (Insomnia) J@mes 4 11908 Postimi i fundit Tetor 29, 2010, 08:15:57 PD
nga J@mes
Personaliteti Antisocial Vrasës dhe Përdhunues J@mes 4 4135 Postimi i fundit Gusht 28, 2010, 08:19:05 PD
nga J@mes
Modelet e sjelljes anormale J@mes 0 3043 Postimi i fundit Gusht 28, 2010, 08:05:04 PD
nga J@mes
Çrregullimi distimik J@mes 0 2978 Postimi i fundit Gusht 18, 2010, 05:59:00 MD
nga J@mes
Cilat janë simptomat e stresit pas traumës (SPT) J@mes 2 14252 Postimi i fundit Gusht 18, 2010, 05:54:11 MD
nga J@mes
Çrregullimi obsesiv-kompulsiv J@mes 0 6050 Postimi i fundit Gusht 18, 2010, 05:46:37 MD
nga J@mes
Çrregullimi i ankthit social J@mes 0 4600 Postimi i fundit Gusht 18, 2010, 05:43:15 MD
nga J@mes
Zgjate dorën Gresa Pirana 0 1935 Postimi i fundit Qershor 27, 2010, 06:32:59 PD
nga Gresa Pirana
Si të përballeni me hidhërimin? Gresa Pirana 0 2042 Postimi i fundit Prill 14, 2010, 08:56:03 PD
nga Gresa Pirana
Ndihme: Nuk mundem te flas nga emocionet kosovare 5 3613 Postimi i fundit Prill 06, 2010, 11:18:52 PD
nga Gresa Pirana
Pse vjedhin adoleshentët? Gresa Pirana 0 2063 Postimi i fundit Mars 20, 2010, 12:20:46 MD
nga Gresa Pirana
Faqe: [1] 2 3   Shko Lart
 

Teme ku keni postuar
Teme Normale
Teme E Nxehte (Me shume se 15 pergjigje)
Shume Teme E Nxehte (Me shume se 25 pergjigje)
Teme E Mbyllur
Kryeteme
Sondazh
:  
SimplePortal Classic 2.0.5
Mundeshuar nga MySQL Mundesuar nga PHP psikologji.net | Mundesuar nga SMF 1.1.7.
© 2005, Simple Machines LLC. Te Gjitha Te Drejtat Te Rezervuara.
XHTML 1.0! CSS!
Faqja u krijua ne 0.187 sekonda me 94 veprime.